OMV webstránky
Zavrieť
2023_Cupra_31

Výherci Tankujte a vyhrajte s OMV

Všetky ceny zo súťaže Tankujte a vyhrajte 2023 majú už svojich majiteľov.

Pravidlá akcie Tankujte a vyhrajte s OMV boli skutočne jednoduché. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý počas trvania súťaže natankoval najmenej 25 litrov paliva a zaregistroval sa číslom z pokladničného dokladu prostredníctvom Registračného formulára na stránke OMV

Výherkyňa automobilu Cupra Formentor

Tankovanie u nás sa oplatí. Presvedčila sa o tom aj Renáta Z. z Pezinka, výherkyňa nového automobilu Cupra Formentor, hlavnej ceny zimnej spotrebiteľskej súťaže OMV.

Automobil odovzdala Retail manažérka OMV Slovensko, Miriam Fellingerová. „Výherkyni želám mnoho šťastných kilometrov a verím, že naďalej zostane našou vernou zákazníčkou,“ dodala.

S výherkyňou a jej manželom sme sa stretli presne na deň sv.Valentína na čerpacej stanici OMV Rovinka Juh, kde ju už čakalo nové vozidlo. Pri rannej káve nám povedala: „Na OMV tankujem pravidelne takže zapojiť sa do súťaže nebol problém. Výhre som však do poslednej chvíle nemohla uveriť, ale teraz sa veľmi teším. Akurát pred pár týždňami sa nám pokazilo auto, takže radosť z nového bola o to väčšia. Každému odporúčam skúsiť šťastie, nikdy neviete.

A kam povedie jej prvá cesta? „Najskôr vybavím všetky potrebné formality a potom uvidíme, šoférujem veľmi rada takže ho určite využijem aj na dlhšie trasy.

2024_vyherkynaCUPRA_2_img_sk

Výherkyňa Renáta Z. na foto vľavo, prišla na odovzdávanie aj s manželom. Vozidlo jej odovzdala Retail manažérka OMV, M.Fellingerová, na foto vpravo.

Výherci poukážok OMV

Okrem hlavnej ceny, sme počas mesiacov december 2023 až január 2024, každý týždeň žrebovali aj 20 víťazov tankovacích poukážok v hodnote 50 Eur. Poukážky sú už úspešne u výhercov, ktorí boli kontaktovaní emailom napriamo a po zaslaní adresy im boli poukážky OMV zaslané. Zoznam výhercov nájdete aj na tejto stránke nižšie.

Výherci súťaže v OMV MyStation

Nezabudlo sa ani na našich verných zákazníkov, ktorí sa vďaka vernostnému programu a aplikácii OMV Mystation mohli zapojiť do extra súťaže o promo predmety značky Cupra. Dokopy 17 predmetov je už na ceste k svojim novým majiteľom. Zoznam výhercov nájdete aj na tejto stránke nižšie.

Ďakujeme všetkým zapojeným.

Vyherci akcie Tankujte a vyhrajte 2023 (XLSX, 29,8 KB)

Vystavenie vozidiel 

Na vybraných čerpacích staniciach OMV máte do konca februára možnosť obzrieť si automobily Cupra Formentor. V prípade záujmu o prehliadku vozidla kontaktujte prosím určených obchodných zástupcov v prílohe.

Vystavenie vozidiel Cupra Formentor na CS OMV (XLSX, 13,7 KB)

Motorové oleje