Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Akcia platí len pre čerpaciu stanicu OMV Liptovký Mikuláš

Navštívte čerpaciu stanicu OMV v Liptovskom Mikuláši, na Demänovskej ulici, natankujte nad 35L akéhokoľvek paliva (okrem LPG a AdBlue) a získajte okamžite žreb do zlosovania.

Stačí ak tento žreb vyplníte a vhodíte do žrebovacej urny. Čím viacej žrebov vyplníte, tým máte vyššiu šancu získať úžasný motocykel HONDA PCX 125.

Termín trvania akcie: 1.10.2020 – 30.11.2020

Z účasti v spotrebiteľskej akcii sú vylúčení zamestnanci organizátora a jeho materských, resp. dcérskych spoločností, prevádzkovatelia čerpacích staníc OMV na území SR a ich zamestnanci, ako aj zamestnanci agentúr, ktoré sa podieľajú na príprave a realizácii spotrebiteľskej akcie. Z akcie sú taktiež vylúčení zákazníci, ktorí pri platbe použijú palivovú kartou ROUTEX.

Pravidlá akcie:  Podmienky súťaže - Honda skúter - Liptovský Mikuláš - 2020 (PDF, 116,9 KB)

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje