Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť
OMV Card Shop
Tu si môžte objednať Vaše palivové karty OMV Card rýchlo a pohodlne
Vyhľadať viac
OMV Climate Neutral Card
Máte záujem jazdiť bez uhlíkovej stopy?
Vyhľadať viac
Máte záujem o ponuku šitú na mieru?
Vyplňte nezáväzný formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať
Vyhľadať viac
OMV SMART TOLL EUROPE
Skvelé riešenie úhrady mýta s technológiou EETS
Vyhľadať viac

Palivová karta OMV Card

Riadenie Vášho vozového parku sa stáva čoraz komplexnejším – či už na vnútroštátnej, alebo medzinárodnej úrovni. Preto Vám ponúkame komplexný balík služieb, ktorý podporí a uľahčí Vaše podnikanie. Tento balík zahŕňa palivovú kartu OMV Card, hustú sieť čerpacích staníc OMV a ROUTEX, vysokokvalitné pohonné hmoty a AdBlue pre čistejšie životné prostredie a mnoho ďalších výhod šitých na mieru pre Vaše podnikanie. 

Získate národnú i medzinárodnú ponuku šitú na mieru z jedného zdroja. Ak máte záujem o cenovú ponuku na OMV Card, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 268 720 744​, mailom na info.omvcardsales@omv.com alebo prostredníctvom formulára

OMV Card je pre Vás ideálnou voľbou, ak má Váš vozový park viac ako 3 vozidlá alebo spotrebujete viac ako 6 000 litrov paliva za rok.

Prehľad Vašich výhod

S Vašou palivovou kartou OMV Card ste vždy vítaní na viac ako 2 000 čerpacích staniciach OMV, Petrom a Avanti, takisto ako na ostatných čerpacích staniciach našich partnerov v rámci siete ROUTEX v 33 krajinách Európy s viac ako 20 000 čerpacími stanicami. 

OMV Fleet Online Services ponúka nepretržitý online prístup ku správe všetkých Vašich palivových kariet v reálnom čase 24 hodín 7 dní v týždni. S OMV Fleet Online Services môžete blokovať svoje karty v reálnom čase, objednávať nové alebo náhradné karty, nastavovať ich limity s okamžitou platnosťou, mať prehľad o všetkých transakciách alebo aj sťahovať svoje faktúry. 

Pohodlné riešenie mýta – na platbu mýtneho a poplatkov za tunely môžete tiež jednoducho použiť Vašu palivovú kartu OMV Card. Umožní Vám bezhotovostný prechod cez mýtnice, mosty aj tunely, znižuje množstvo zastávok, šetrí čas a neustále poskytuje jasný prehľad všetkých transakcií. Navyše Vám teraz s palubnou jednotkou OMV SMART TOLL EUROPE ponúkame skvelé riešenie úhrady mýta pre Vaše trasy po celej Európe.

Okrem flexibilnej fakturácie palivová karta OMV Card podporuje proces efektívneho vrátenia DPH a dane z pohonných hmôt zo zahraničia. Pri použití netto vratky DPH cez OMV sa môžete spoľahnúť na bezpečný prevod peňazí na Váš účet – a to ešte pred termínom splatnosti faktúry za palivo. Ponúkame vám tri rôzne druhy refundácie.

Zaručujeme najvyššiu úroveň bezpečnosti, aby sme predišli zneužitiu palivových kariet OMV, krádežiam a podvodom. Na všetkých Vašich kartách je možné samostatne nastaviť denné, týždenné alebo mesačné limity, skupinové alebo samostatné PIN kódy, rôzne úrovne autorizácie s rôznymi kategóriami kariet – od servisného kódu 60 (ktorý umožňuje základné služby, ako je nákup nafty a AdBlue® a úhrady mýtneho) až po servisný kód 64 (ktorý umožňuje využívanie mnohých ďalších produktov a služieb súvisiacich s vozidlom, napr. kúpu pneumatík, batérií, náhradných dielov alebo servis).

Medzi dodatočné služby v rámci OMV Card patria:

  • OMV Servis 24 International – Vaša celoeurópska asistenčná služba pre nákladné vozidlá,
  • čistenie nákladných vozidiel a cisterien,
  • umývanie motorových vozidiel,
  • služby „Rolling Road“ pre kombinovanú cestnú a železničnú dopravu.

Kontakný formulár

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje