OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod OMV Value Card PC

Predplatené karty OMV Value Card a OMV poukážky

Jedna karta, viac možností: Predplatená karta OMV Value Card ako perfektný darček.

Spoločnosť OMV Vám prináša atraktívnu možnosť, ako oceniť zamestnancov alebo obdarovať Vašich obchodných partnerov alebo zákazníkov. Venujte im OMV poukážku alebo predplatenú kartu OMV Value Card. Poukážka rovnako ako predplatená karta umožňuje jej držiteľovi natankovať na čerpacích staniciach OMV, uhradiť nákup vo VIVA shopoch a gastro prevádzkach alebo využiť služby umývacích liniek OMV TOP Wash.

OMV poukážky ponúkame v nominálnych hodnotách 10 EUR, kým predplatené karty OMV Value Card sú k dispozíci v nominálnych hodnotách 30, 50 a 100 EUR. Alebo si môžete zvoliť dobíjateľnú kartu OMV Flex Card, ktorú môžete opakovane dobíjať čiastkou od 30 EUR. Hodnotu darčeku tak môžete určiť Vy sami.

Predplatená karta, rovnako ako poukážka, je platná dva roky od zakúpenia a možno ju využiť na ktorejkoľvek čerpacej stanici OMV v Slovenskej republike (kompletný zoznam je k dispozícii na www.omv.sk). Je možné ju využiť na nákup pohonných hmôt, vybraných služieb alebo tovaru alebo pri nákupe niektorého z programov umývacích linek OMV Top Wash.

Ak si objednáte poukážky za viac ako 5000 EUR, môžeme ich pre Vás tiež personalizovať potlačením loga Vašej firmy na prednú stranu poukážok. Naviac Vám v takom prípade môžeme ponúknuť množstevnú zľavu.  

V prípade ďalších otázok neváhajte nás, prosím, kontaktovať na telefónnom čísle +421 2 687 20744 alebo mailom na info.poukazky@omv.com.

Objednávka OMV poukážok a predplatených kariet OMV Value Cards

VOP OMV poukážky (PDF, 208,6 KB)

Motorové oleje