Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Máte záujem nastaviť si pre svoje OMV karty individuálny PIN kód podľa Vášho želania?

  • Na vytvorenie a zadanie vlastného PIN kódu použite pole „Zákazníkom zvolený PIN kód“.
  • Potvrďte PIN kód jeho opätovným zadaním do poľa „Zopakujte PIN kód“.
  • Pre ukončenie kliknite na tlačidlo „Potvrdiť“.

Zmenou svojho PIN kódu zároveň vyjadrujete svoj súhlas s tým, že svoj nový PIN kód budete uchovávať v prísnej tajnosti a túto zodpovednosť prenesiete aj na všetkých užívateľov Vašich kariet OMV Card. Berte, prosím, na vedomie že Vami zvolený PIN kód nemožno priradiť k už existujúcim kartám OMV Cards. 

Bližšie informácie ohľadne „PIN kódu na želanie“ nájdete tu .

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE 
Nachádzate sa na zabezpečenej webovej stránke spoločnosti OMV Refining & Marketing GmbH. Žiadny zamestnanec nebude nikdy vedieť o Vami zvolenom osobnom PIN kóde a nie je žiaden spôsob, ako by sme mohli zobraziť Váš PIN kód dekódovaný. Z dôvodu bezpečnosti údajov je mimoriadne dôležité, aby ste si sami vybrali svoj PIN kód – my ako tím OMV Cards to za Vás urobiť nemôžeme. My v OMV sme výhradne zodpovední za spracovanie údajov Vášho PIN kódu.

V prípade ďalších otázok neváhajte nás, prosím, kontaktovať na telefónnom čísle +421 268 720 744 alebo mailom na info.omvcardsales@omv.com.

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje