OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod PH Industry

Nafta s vysokovýkonným OMV HighTec aditívom

OMV Diesel Add ECO7

OMV EcoPro Diesel

Naše palivo sa vyrába a nepretržite testuje na základe vysokých kvalitatívnych štandardov OMV. Pomocou vysokovýkonného OMV HighTec aditíva sa zvyšuje efektivita, chráni sa palivový systém vozidla a predlžuje sa životnosť motora. Využitie zvlášť vysokokvalitnej biozložky (FAME) umožňuje OMV Diesel Add ECO7 excelentnú skladovateľnosť. Tak sa dá aktívne zabrániť neplánovaným výmenám palivových filtrov. OMV EcoPro Diesel sa vyrába zo špeciálnej nafty a predstavuje kombináciu toho najlepšieho z OMV Diesel Add ECO7 s výhodami vysokovýkonného OMV HighTec aditíva. Zásluhou špeciálnej receptúry a vyššieho podielu aditíva oproti OMV Diesel Add ECO7 usadeniny v mieste vstrekovania dnes patria minulosti. Ale nielen motor sa vyznačuje väčšou čistotou, znížením spotreby sa zároveň znižujú i emisie škodlivín.

Skladovacia stabilita

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Industry Skladovacia stabilita

Nafta OMV Diesel Add ECO7 nevykazuje žiadne vedľajšie účinky počas skladovania, ako napr. tmavnutie či tvorbu usadenín. Je to jednak zásluhou vysokých štandardov platných pre sklady a logistiku v OMV, jednak sa používajú zvlášť kvalitné FAME (MERO).

Zvýšený čistiaci účinok

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Industry Zvýšený čistiaci ú

Zvýšené množstvo čistiacich aditív odstraňuje i prípadné nečistoty na vstrekových dýzach. Posilnený čistiaci účinok zvyšuje životnosť motorov, zlepšuje výkonnosť a trvalo znižuje spotrebu i emisie.

Vysoká kvalita produktu

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Industry Vysoká kvalita produktu

Od prikupovania tých najkvalitnejších biozložiek cez pravidelné kontroly vo vlastnom laboratóriu až po zušľachťovanie priamo v rafinérii: vysoké požiadavky na každý jednotlivý výrobný krok sú zárukou vynikajúcej kvality nafty OMV Diesel Add ECO7.

Vyššia životnosť

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Industry Vyššia životnosť

Integrovaná ochrana pred koróziou v nafte OMV EcoPro Diesel zabraňuje vzniku korózie v palivovom systéme a predlžuje tak životnosť motorov. Tým sa znižuje i náročnosť údržby Vašich vozidiel a s tým spojené náklady.

Flexibilita využitia

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Industry Flexibilita využitia

Nehľadiac na to, či palivo využívate pre dieselové lokomotívy, vysokozdvižné vozíky, agregáty núdzového napájania elektrinou alebo pre celý priemyselný vozový park, nafta OMV Diesel Add ECO7 sa veľmi flexibilne postará o potrebný výkon v najrôznejších sférach uplatnenia.

Extrémna odolnosť v zime

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Industry Extrémna odolnosť v zime

Na OMV EcoPro Diesel sa dá spoľahnúť v akejkoľvek situácii – aj pri štartovaní pri tých najnižších teplotách. Vysokokvalitné zložky zabezpečujú vynikajúce vlastnosti v chladnom a zimnom počasí.

* Hodnota CFPP podľa EN 590

  OMV Diesel ECO7 OMV Diesel Add ECO7 OMV EcoPro Diesel
Spĺňa EN 590, národné požiadavky, rovnako ako Euro 5 a Euro 6 + + +
Vyrobené a testované podľa kvalitatívnych štandardov OMV + + +
Zamedzuje vzniku usadenín na vstrekovacích dýzach   + +
Predlžuje životnosť motora   + +
Skracuje čas potrebný na natankovanie   + +
Nižšia spotreba   + +
Maximálny výkon motora     +
Špeciálna nafta: zlepšené základné palivo     +
Vstrekovací systém zbavuje usadenín     +

Výhody závisia od spôsobu jazdy, druhu a veku motora a vzťahujú sa na neaditivované porovnateľné palivo, ktoré spĺňa minimálne požiadavky normy EN 590.

   

Bio je prospešné!

FAME (fatty acid methyl ester), nazývané aj bionafta, sa získava esterifikáciou rastlinných olejov alebo živočíšnych tukov. Tieto biozložky používané na výrobu našej nafty pochádzajú väčšinou z európskych surovín. To je síce dobré, no nie dostatočne dobré pre nás. Spoločnosť OMV preto zaviedla dodatočné opatrenia, ktoré výrazne presahujú minimálne štandardy vyžadované európskymi normami. Už pri nákupe sa spoliehame len na bionaftu od spoľahlivých a certifikovaných výrobcov.

Image Veľkoobchod PH Bio lúka

Všetko pod kontrolou.

Prísne vstupné kontroly a priebežné testy počas procesu spracovania nafty zaručujú jej optimálnu využiteľnosť a vynikajúcu skladovateľnosť. Zvýšili sa aj požiadavky na čistotu produktu: akceptujeme maximálny podiel vody v bionafte vo výške 40 % pod úrovňou, ktorú stanovuje platná norma. Okrem toho sa nízkoteplotné vlastnosti bionafty v OMV dajú dosahovať priamo, a nie prostredníctvom prídavných látok.

Image Veľkoobchod PH laboratory

Ozvite sa nám jedným z nižšie uvedených spôsobov a spoločne preberieme vaše konkrétne potreby. 

Image Veľkoobchod OMV Card icon Web form
Image Veľkoobchod PH icon mail
Image Veľkoobchod PH icon phone
cez kontaktný formulár e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com telefonicky na +421 (0) 850 166 668

Technické informácie

Motorové oleje