OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod PH Industry

Nafta s vysokovýkonným OMV HighTec aditívom

Image Veľkoobchod OMV EcoSmart Diesel logo
Image Veľkoobchod OMV EcoPro Diesel logo
Naše palivo sa vyrába a nepretržite testuje na základe vysokých kvalitatívnych štandardov OMV. Pomocou vysokovýkonného OMV HighTec aditíva sa zvyšuje efektivita, chráni sa palivový systém vozidla a predlžuje sa životnosť motora. Využitie zvlášť vysokokvalitnej biozložky (FAME) umožňuje OMV EcoSmart Diesel excelentnú skladovateľnosť. Tak sa dá aktívne zabrániť neplánovaným výmenám palivových filtrov. OMV EcoPro Diesel sa vyrába zo špeciálnej nafty a predstavuje kombináciu toho najlepšieho z OMV EcoSmart Diesel s výhodami vysokovýkonného OMV HighTec aditíva. Zásluhou špeciálnej receptúry a vyššieho podielu aditíva oproti OMV EcoSmart Diesel usadeniny v mieste vstrekovania dnes patria minulosti. Ale nielen motor sa vyznačuje väčšou čistotou, znížením spotreby sa zároveň znižujú i emisie škodlivín.

Skladovacia stabilita

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Industry Skladovacia stabilita

Nafta OMV EcoSmart Diesel nevykazuje žiadne vedľajšie účinky počas skladovania, ako napr. tmavnutie či tvorbu usadenín. Je to jednak zásluhou vysokých štandardov platných pre sklady a logistiku v OMV, jednak sa používajú zvlášť kvalitné FAME (MERO).

Zvýšený čistiaci účinok

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Industry Zvýšený čistiaci ú

Zvýšené množstvo čistiacich aditív odstraňuje i prípadné nečistoty na vstrekových dýzach. Posilnený čistiaci účinok zvyšuje životnosť motorov, zlepšuje výkonnosť a trvalo znižuje spotrebu i emisie.

Vysoká kvalita produktu

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Industry Vysoká kvalita produktu

Od prikupovania tých najkvalitnejších biozložiek cez pravidelné kontroly vo vlastnom laboratóriu až po zušľachťovanie priamo v rafinérii: vysoké požiadavky na každý jednotlivý výrobný krok sú zárukou vynikajúcej kvality nafty OMV EcoSmart Diesel.

Vyššia životnosť

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Industry Vyššia životnosť

Integrovaná ochrana pred koróziou v nafte OMV EcoPro Diesel zabraňuje vzniku korózie v palivovom systéme a predlžuje tak životnosť motorov. Tým sa znižuje i náročnosť údržby Vašich vozidiel a s tým spojené náklady.

Flexibilita využitia

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Industry Flexibilita využitia

Nehľadiac na to, či palivo využívate pre dieselové lokomotívy, vysokozdvižné vozíky, agregáty núdzového napájania elektrinou alebo pre celý priemyselný vozový park, nafta OMV EcoSmart Diesel sa veľmi flexibilne postará o potrebný výkon v najrôznejších sférach uplatnenia.

Extrémna odolnosť v zime

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Industry Extrémna odolnosť v zime

Na OMV EcoPro Diesel sa dá spoľahnúť v akejkoľvek situácii – aj pri štartovaní pri tých najnižších teplotách. Vysokokvalitné zložky zabezpečujú vynikajúce vlastnosti v chladnom a zimnom počasí až do teploty –35 °C.*

* Hodnota CFPP podľa EN 590

Kontaktujte nás

na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668 e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com prostredníctvom formulára

Motorové oleje