OMV webstránky
Zavrieť
Image Velkoobchod PH Construction

Nafta s vysokovýkonným OMV HighTec aditívom

OMV Diesel Add ECO7

OMV EcoPro Diesel

Naša základná nafta sa vyrába a nepretržite testuje na základe vysokých kvalitatívnych štandardov OMV. V kombinácii s FAME spĺňa všetky minimálne požiadavky normy EN 590. Tak OMV Diesel Add ECO7 chráni celý palivový systém a vďaka nášmu OMV HighTec vysokovýkonnému aditívu nielen zvyšuje efektívnosť, ale aj predlžuje životnosť motorov. OMV EcoPro Diesel kombinuje vynikajúce vlastnosti nafty OMV Diesel Add ECO7 s výhodami vysokovýkonného aditíva OMV HighTec. Zásluhou špeciálnej receptúry špeciálnej nafty a prémiového dávkovania aditív patria usadeniny na vstrekových dýzach minulosti. Ale nielen motor sa vyznačuje väčšou čistotou, znížením spotreby sa zároveň znižujú i emisie škodlivín.

Skladovacia stabilita

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Construction Skladovacia stabilit

Nafta OMV Diesel Add ECO7 nevykazuje žiadne vedľajšie účinky počas skladovania, ako napr. tmavnutie či tvorbu usadenín. Je to jednak zásluhou vysokých štandardov platných pre sklady a logistiku v OMV, jednak sa používajú zvlášť kvalitné FAME (MERO).

Zvýšený čistiaci účinok

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Construction Zvýšený čistiaci

Zvýšené množstvo čistiacich aditív odstraňuje aj prípadné nečistoty na vstrekovacích dýzach. Posilnený čistiaci účinok zvyšuje životnosť motorov, zlepšuje výkonnosť a trvalo znižuje spotrebu i emisie.

Vysoká kvalita produktu

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Construction Vysoká kvalita prod

Od prikupovania tých najkvalitnejších biozložiek cez pravidelné kontroly vo vlastnom laboratóriu až po zušľachťovanie priamo v rafinérii: vysoké požiadavky na každý jednotlivý výrobný krok sú zárukou vynikajúcej kvality nafty OMV Diesel Add ECO7.

Vyššia spoľahlivosť

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Construction Vyššia spoľahlivos

Na OMV EcoPro Diesel sa dá spoľahnúť – aj za extrémnych podmienok. Vysoko hodnotné komponenty dodajú potrebnú energiu ťažkým strojom, ktoré denne musia podávať vysoké výkony.

Dlhšia životnosť

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart Construction Dlhšia životnosť

Integrovaná ochrana pred koróziou v nafte OMV Diesel Add ECO7 vytvára na kovovom povrchu ochranný film, čím zamedzuje vzniku korózie v palivovom systéme až do 100 %. Tým sa predlžuje životnosť motorov a znižuje náročnosť údržby.

Extrémna odolnosť v zime

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro Construction Extrémna odolnosť v

Na OMV EcoPro Diesel sa dá spoľahnúť v akejkoľvek situácii – aj pri štartovaní pri tých najnižších teplotách. Vysokokvalitné zložky zabezpečujú vynikajúce vlastnosti v chladnom a zimnom počasí.

* Hodnota CFPP podľa EN 590

  OMV Diesel ECO7 OMV Diesel Add ECO7 OMV EcoPro Diesel
Spĺňa EN 590, národné požiadavky, rovnako ako Euro 5 a Euro 6 + + +
Vyrobené a testované podľa kvalitatívnych štandardov OMV + + +
Zamedzuje vzniku usadenín na vstrekovacích dýzach   + +
Predlžuje životnosť motora   + +
Skracuje čas potrebný na natankovanie   + +
Nižšia spotreba   + +
Maximálny výkon motora     +
Špeciálna nafta: zlepšené základné palivo     +
Vstrekovací systém zbavuje usadenín     +

Výhody závisia od spôsobu jazdy, druhu a veku motora a vzťahujú sa na neaditivované porovnateľné palivo, ktoré spĺňa minimálne požiadavky normy EN 590.

   

Bio je prospešné!

FAME (fatty acid methyl ester), nazývané aj bionafta, sa získava esterifikáciou rastlinných olejov alebo živočíšnych tukov. Tieto biozložky používané na výrobu našej nafty pochádzajú väčšinou z európskych surovín. To je síce dobré, no nie dostatočne dobré pre nás. Spoločnosť OMV preto zaviedla dodatočné opatrenia, ktoré výrazne presahujú minimálne štandardy vyžadované európskymi normami. Už pri nákupe sa spoliehame len na bionaftu od spoľahlivých a certifikovaných výrobcov.

Image Veľkoobchod PH Bio lúka

Všetko pod kontrolou.

Prísne vstupné kontroly a priebežné testy počas procesu spracovania nafty zaručujú jej optimálnu využiteľnosť a vynikajúcu skladovateľnosť. Zvýšili sa aj požiadavky na čistotu produktu: akceptujeme maximálny podiel vody v bionafte vo výške 40 % pod úrovňou, ktorú stanovuje platná norma. Okrem toho sa nízkoteplotné vlastnosti bionafty v OMV dajú dosahovať priamo, a nie prostredníctvom prídavných látok.

Image Veľkoobchod PH laboratory

Ozvite sa nám jedným z nižšie uvedených spôsobov a spoločne preberieme vaše konkrétne potreby. 

Image Veľkoobchod OMV Card icon Web form
Image Veľkoobchod PH icon mail
Image Veľkoobchod PH icon phone
cez kontaktný formulár e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com telefonicky na +421 (0) 850 166 668

Technické informácie

Motorové oleje