OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod PH AdBlue muž tankuje

AdBlue® zaručuje čistotu

OMV sa v prípade AdBlue® spolieha na rakúsku produkciu svojho partnera Borealis. AdBlue® v spojení s technológiou SCR prináša znížením oxidov dusíka jasné výhody. Spotreba AdBlue® predstavuje pritom necelých zhruba 5 % spotreby nafty.* Doplnenie prebieha rovnako jednoducho ako čerpanie naftových palív.

AdBlue® je k dispozícii nielen na čerpacích staniciach OMV v celej Európe, ale ponúkame aj dodávky v špeciálnych cisternách, v praktických 1 000-litrových IBC kontajneroch alebo vyzdvihnutie v závode.

Ozvite sa nám jedným z nižšie uvedených spôsobov a spoločne preberieme vaše konkrétne potreby. 

Image Veľkoobchod OMV Card icon Web form
Image Veľkoobchod PH icon mail
Image Veľkoobchod PH icon phone
cez kontaktný formulár e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com telefonicky na +421 (0) 850 166 668

Technické informácie

AdBlue® je registrovaná značka Zväzu automobilového priemyslu (Verband der Automobilindustrie e. V., VDA). *Koľko AdBlue® to-ktoré vozidlo potrebuje, závisí od druhu vozidla a spôsobu jazdy, rovnako ako od príslušnej emisnej normy (Euro norme) motora. Ako orientačná hodnota platí, že spotreba AdBlue® predstavuje zhruba 5 % spotreby nafty, teda asi 1 – 1,5 l na 100 km. Na základe výpočtu 1 – 1,5 l/100 km predstavuje orientačná hodnota nádrže s objemom 60 litrov AdBlue® približne 6 000 km. To je viac než dosť, aby vozidlo došlo k najbližšej čerpacej stanici OMV s možnosťou natankovania AdBlue®.  

Motorové oleje