Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Nórsko www.omv.no/no-no Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/de
Zavrieť

Vysokokvalitný bitúmen - najlepší materiál na dlhodobo odolné cesty

Kvalita sa pre nás začína vývojom výrobku. Starostlivo vybrané komponenty a prepracované formulácie zaručujú vysoký technický štandard našich produktov a umožňujú nám vyhovieť aj tým najnovším a najprísnejším požiadavkám. Ďalšie záruky vysokej kvality dávajú naši odborní zamestnanci, skvelí partneri v oblasti výskumu a skúsenosti získané počas mnohých rokov pôsobenia v tomto odbore. V rafinériách OMV sa spracovávajú výrobky z ropy z celého sveta. Naše bitúmeny sa spracovávajú destiláciou a ďalšími procesmi len z najstarostlivejšie vybraných druhov surovej ropy. Naše vysoko účinné bitúmeny majú najvyššiu akosť a sú vhodné aj na tie najnáročnejšie oblasti použitia.

Ak máte záujem o cenovú ponuku, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668 alebo mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com a my pre Vás pripravíme individuálnu ponuku šitú na mieru Vašim požiadavkám. 

Technické informácie

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje