Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nový Zéland www.omv.nz Nórsko www.omv.no Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.rs Slovinsko www.omv.si Tunisko www.omv.tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com/
Zavrieť

Vysokokvalitný bitúmen - najlepší materiál na dlhodobo odolné cesty

Kvalita sa pre nás začína vývojom výrobku. Starostlivo vybrané komponenty a prepracované formulácie zaručujú vysoký technický štandard našich produktov a umožňujú nám vyhovieť aj tým najnovším a najprísnejším požiadavkám. Ďalšie záruky vysokej kvality dávajú naši odborní zamestnanci, skvelí partneri v oblasti výskumu a skúsenosti získané počas mnohých rokov pôsobenia v tomto odbore. V rafinériách OMV sa spracovávajú výrobky z ropy z celého sveta. Naše bitúmeny sa spracovávajú destiláciou a ďalšími procesmi len z najstarostlivejšie vybraných druhov surovej ropy. Naše vysoko účinné bitúmeny majú najvyššiu akosť a sú vhodné aj na tie najnáročnejšie oblasti použitia.

Ak máte záujem o cenovú ponuku, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 (0) 850 166 668 alebo mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com a my pre Vás pripravíme individuálnu ponuku šitú na mieru Vašim požiadavkám. 

Technické informácie

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje