Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
Skupina OMV www.omv.com Rakúsko www.omv.at Bulharsko www.omv.bg Česká republika www.omv.cz Nemecko www.omv.de Maďarsko www.omv.hu Nórsko www.omv.no Nový Zéland www.omv.nz Rumunsko www.omv.ro Srbsko www.omv.co.rs
Borealis Websites
Borealis Group www.borealisgroup.com
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl
Zavrieť

Lodné palivá

Sme Váš profesionálny partner pre prepravu na vnútrozemských vodných tokoch a na mori. Na Dunaji nájdete naše moderné tankovacie stanice v Rumunsku a Rakúsku. Pre Vaše oceánske lode sme Vám k dispozícii v prístave Constanta v Čiernom mori a v prístavoch Koper, Terst a Benátky v Jadranskom mori. Vďaka našim jedinečným riešeniam pre Vaše špecifické požiadavky Vám pomôžeme optimalizovať nákladnú dopravu a zároveň znížiť Vaše náklady. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, čo je vo Vašom odvetví dôležité.

Môžete sa spoľahnúť na naše odborné vedomosti. Každoročne natankujeme viac ako 3 000 vnútrozemských a námorných lodí. Taktiež ponúkame vysoko profesionálnu a efektívnu podporu a služby pre Vašu lodnú dopravu. Palivo dodávame priamo z našich regionálnych doplňovacích staníc a rozsiahlych skladovacích sietí. Vďaka tomu Vám dokážeme zaručiť dodávku paliva do 24 hodín. Všetky naše tankovacie stanice spĺňajú najprísnejšie štandardy OMV Group pre ochranu zdravia, bezpečnosti, ochranu životného prostredia a riadenie kvality.

Vzhľadom na to, že lodné palivá nie sú obchodované cez OMV v Slovenskej republike, prosím, v prípade Vášho záujmu sa obráťte na:

Organizácia Adresa Kontakt
OMV Refining & Marketing GmbH

Trabrennstraße 6-8
1020 Viedeň

+36 (1) 381-9773
info.marine@omv.com

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje