OMV webstránky
Zavrieť
Objednajte si palivovú kartu cez OMV Card Shop a využite časovo obmedzenú ponuku
Vyhľadať viac
Máte záujem o ponuku šitú na mieru?
Vyplňte nezáväzný formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať
Vyhľadať viac
OMV Climate Neutral Card
Máte záujem jazdiť bez uhlíkovej stopy?
Vyhľadať viac

Palivová karta OMV Card

Riadenie Vášho vozového parku sa stáva čoraz komplexnejším – či už na vnútroštátnej, alebo medzinárodnej úrovni. Preto Vám ponúkame komplexný balík služieb, ktorý podporí a uľahčí Vaše podnikanie. Tento balík zahŕňa palivovú kartu OMV Card, hustú sieť čerpacích staníc OMV a ROUTEX, vysokokvalitné pohonné hmoty a AdBlue pre čistejšie životné prostredie a mnoho ďalších výhod šitých na mieru pre Vaše podnikanie. 

Získate národnú i medzinárodnú ponuku šitú na mieru z jedného zdroja. Ak máte záujem o cenovú ponuku na OMV Card, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle +421 268 720 744​, mailom na info.omvcardsales@omv.com alebo prostredníctvom formulára

OMV Card je pre Vás ideálnou voľbou, ak má Váš vozový park viac ako 3 vozidlá alebo spotrebujete viac ako 6 000 litrov paliva za rok.

Prehľad Vašich výhod

S Vašou palivovou kartou OMV Card ste vždy vítaní na viac ako 2 000 čerpacích staniciach OMV, Petrom a Avanti, takisto ako na ostatných čerpacích staniciach našich partnerov v rámci siete ROUTEX v 33 krajinách Európy s viac ako 20 000 čerpacími stanicami. 

OMV Fleet Online Services ponúka nepretržitý online prístup ku správe všetkých Vašich palivových kariet v reálnom čase 24 hodín 7 dní v týždni. S OMV Fleet Online Services môžete blokovať svoje karty v reálnom čase, objednávať nové alebo náhradné karty, nastavovať ich limity s okamžitou platnosťou, mať prehľad o všetkých transakciách alebo aj sťahovať svoje faktúry. 

Pohodlné riešenie mýta – na platbu mýtneho a poplatkov za tunely môžete tiež jednoducho použiť Vašu palivovú kartu OMV Card. Umožní Vám bezhotovostný prechod cez mýtnice, mosty aj tunely, znižuje množstvo zastávok, šetrí čas a neustále poskytuje jasný prehľad všetkých transakcií. Navyše Vám teraz s palubnou jednotkou OMV SMART TOLL EUROPE ponúkame skvelé riešenie úhrady mýta pre Vaše trasy po celej Európe.

Okrem flexibilnej fakturácie palivová karta OMV Card podporuje proces efektívneho vrátenia DPH a dane z pohonných hmôt zo zahraničia. Pri použití netto vratky DPH cez OMV sa môžete spoľahnúť na bezpečný prevod peňazí na Váš účet – a to ešte pred termínom splatnosti faktúry za palivo. Ponúkame vám tri rôzne druhy refundácie.

Zaručujeme najvyššiu úroveň bezpečnosti, aby sme predišli zneužitiu palivových kariet OMV, krádežiam a podvodom. Na všetkých Vašich kartách je možné samostatne nastaviť denné, týždenné alebo mesačné limity, skupinové alebo samostatné PIN kódy, rôzne úrovne autorizácie s rôznymi kategóriami kariet – od servisného kódu 60 (ktorý umožňuje základné služby, ako je nákup nafty a AdBlue® a úhrady mýtneho) až po servisný kód 64 (ktorý umožňuje využívanie mnohých ďalších produktov a služieb súvisiacich s vozidlom, napr. kúpu pneumatík, batérií, náhradných dielov alebo servis).

Medzi dodatočné služby v rámci OMV Card patria:

  • OMV Servis 24 International – Vaša celoeurópska asistenčná služba pre nákladné vozidlá,
  • čistenie nákladných vozidiel a cisterien,
  • umývanie motorových vozidiel,
  • služby „Rolling Road“ pre kombinovanú cestnú a železničnú dopravu.

Kontakný formulár

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje