OMV webstránky
Zavrieť

Palivová karta OMV Card: Tankujte pohodlne na faktúru

Zabudnite na trápenie so zbieraním bločkov a užite si menej starostí s firemnými autami. Vystavenie palivovej karty a vedenie účtu je zadarmo. Objednajte si OMV Card online cez OMV Card Shop alebo vyplňte jednoduchý kontaktný formulár.

Prečo mať palivovú kartu OMV Card?

Tankovanie zaplatíte na faktúru

Získate zľavu za každé tankovanie

Image Veľkoobchod OMV Card icon faktúra
Palivo pre vaše firemné autá nemusíte platiť v hotovosti ani kartou. Za pohonné hmoty pre váš vozový park dostanete najviac dve faktúry mesačne. Navyše si nemusíte odkladať bločky za tankovanie.
Image Veľkoobchod OMV Card icon zľava

Na každý liter bežného aj prémiového paliva dostanete fixnú zľavu v závislosti od vašej spotreby. Vedenie palivovej karty je bezplatné. Neváhajte a kontaktujte nás kvôli ponuke šitej na mieru.

Tankujete doma aj v zahraničí

Máte prehľad o tankovaní vo vašej firme

Image Veľkoobchod OMV Card icon sieť
S palivovou kartou OMV Card natankujete na Slovensku v sieti čerpacích staníc OMV a Shell.  V zahraničí môžete tankovať v 34 krajinách Európy a na viac ako 21 000 čerpacích staniciach spoločností Aral, BP, Circle K či Eni, ktoré patria do medzinárodnej aliancie ROUTEX.
Image Veľkoobchod OMV Card icon FOS
Každá šoférka a každý šofér vo firme dostane svoju tankovaciu kartu OMV Card. Blokovať, zmeniť limity, objednávať nové alebo náhradné karty OMV Card môžete online a v reálnom čase cez aplikáciu OMV Fleet Online Services (FOS). Pri objednávke OMV Card cez OMV Card Shop získate prístup zadarmo. Inak stojí mesačne 5,50 € bez DPH.

Pre koho je palivová karta OMV Card?

Tankovacia karta OMV Card je výborným riešením pre firmy alebo živnostníkov

Spokojných zákazníkov stále pribúda, čoskoro zverejníme referencie od niektorých z nich. 

Vybavte si palivovú kartu OMV Card zadarmo

Pre každého firemného zákazníka pripravíme individuálnu ponuku. Vyberte si z nasledovných spôsobov nezáväznej objednávky palivovej karty OMV Card.

Online cez OMV Card Shop

Image Veľkoobchod OMV Card icon Card Shop
Cez OMV Card Shop si môžete nakonfigurovať online všetky palivové karty OMV Card pre vašu firmu. Pripravte si základné informácie o vašej spoločnosti a vozovom parku. Objednanie vám zaberie minimálne 5 minút (v závislosti od veľkosti vozového parku). Odporúčame vypĺňať na počítači. Na konci objednávky sa automaticky vygeneruje zmluva.

Online cez jednoduchý formulár

Telefonicky alebo e-mailom

Image Veľkoobchod OMV Card icon Web form

Ozvite sa nám cez jednoduchý kontaktný formulár. Pripravte si IČO vašej firmy a približnú mesačnú spotrebu vášho vozového parku v litroch. Vyplnenie formuláru vám zaberie maximálne 3 minúty.

Image Veľkoobchod OMV Card icon Mobil Mail

Preferujete komunikáciu cez telefón alebo e-mail? Kontaktujte nás na čísle +421 268 720 744 alebo emailom na karty.zakaznickapodpora@omv.com a ozveme sa vám.

Užitočné informácie o palivovej karte OMV Card
 

Motorové oleje