OMV webstránky
Zavrieť
Image Veľkoobchod PH CRT

Nafta s vysokovýkonným OMV HighTec aditívom

OMV Diesel Add ECO7

OMV EcoPro Diesel

Naše palivo sa vyrába a nepretržite testuje na základe vysokých kvalitatívnych štandardov OMV. Pomocou vysokovýkonného OMV HighTec aditíva sa zvyšuje efektivita, chráni sa palivový systém vozidla a predlžuje sa životnosť motora. Využitie zvlášť vysokokvalitnej biozložky (FAME) umožňuje OMV Diesel Add ECO7 excelentnú skladovateľnosť. Tak sa dá aktívne zabrániť neplánovaným výmenám palivových filtrov. OMV EcoPro Diesel sa vyrába zo špeciálnej nafty a predstavuje kombináciu toho najlepšieho z OMV Diesel Add ECO7 s výhodami vysokovýkonného OMV HighTec aditíva. Zásluhou špeciálnej receptúry a vyššieho podielu aditíva oproti OMV Diesel Add ECO7 usadeniny v mieste vstrekovania dnes patria minulosti. Ale nielen motor sa vyznačuje väčšou čistotou, znížením spotreby sa zároveň znižujú i emisie škodlivín.

Optimálny čistiaci účinok

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart CRT Optimálny čistiaci účinok

Obsiahnutý balíček aditív zabezpečuje účinné a čisté spaľovanie. Povrchovo aktívne látky zabraňujú tvorbe usadenín na vstrekovacích dýzach. To umožňuje optimálne spaľovanie a znižuje tak emisie, ako aj spotrebu.

Vyššia spoľahlivosť

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro CRT Vyššia spoľahlivosť

Na OMV EcoPro Diesel sa dá spoľahnúť – aj napriek tým najnižším teplotám. Vysokokvalitné zložky zabezpečujú vynikajúce vlastnosti v chladnom a zimnom počasí.

Dlhšia životnosť

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart CRT Dlhšia životnosť

Integrovaná ochrana pred koróziou v nafte OMV Diesel Add ECO7 vytvára na kovovom povrchu ochranný film, čím zamedzuje vzniku korózie v palivovom systéme až do 100 %. Tým sa predlžuje životnosť motorov a znižuje náročnosť údržby.

Zvýšený čistiaci účinok

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro CRT Zvýšený čistiaci účinok

Zvýšené množstvo čistiacich aditív odstraňuje aj prípadné nečistoty na vstrekovacích dýzach. Posilnený čistiaci účinok zvyšuje životnosť motorov, zlepšuje výkonnosť a trvalo znižuje spotrebu i emisie.

Rýchlejšie tankovanie

 

Image Veľkoobchod PH EcoSmart CRT Rýchlejšie tankovanie

Špeciálne vyvinuté protipenivostné aditívum znižuje tvorbu peny a zabezpečuje rýchlejšie sa rozpúšťajúcu penu počas tankovania. Tým sa výrazne skráti proces tankovania a zároveň sa zvýši dojazd pri zachovaní rovnakého času potrebného na načerpanie pohonných hmôt.

Maximálny výkon motora

 

Image Veľkoobchod PH EcoPro CRT Maximálny výkon motora

Kombinácia vyššieho cetánového čísla s jedinečným prémiovým dávkovaním balíčka výkonnostných aditív zabezpečuje ešte efektívnejšie spaľovanie a tým optimálne využitie výkonu motora. Ešte nikdy nebolo jednoduchšie využiť ho v čo najväčšej miere.

* Hodnota CFPP podľa EN 590

  OMV Diesel ECO7 OMV Diesel Add ECO7 OMV EcoPro Diesel
Spĺňa EN 590, národné požiadavky, rovnako ako Euro 5 a Euro 6 + + +
Vyrobené a testované podľa kvalitatívnych štandardov OMV + + +
Zamedzuje vzniku usadenín na vstrekovacích dýzach   + +
Predlžuje životnosť motora   + +
Skracuje čas potrebný na natankovanie   + +
Nižšia spotreba   + +
Maximálny výkon motora     +
Špeciálna nafta: zlepšené základné palivo     +
Vstrekovací systém zbavuje usadenín     +

Výhody závisia od spôsobu jazdy, druhu a veku motora a vzťahujú sa na neaditivované porovnateľné palivo, ktoré spĺňa minimálne požiadavky normy EN 590.

   

Bio je prospešné!

FAME (fatty acid methyl ester), nazývané aj bionafta, sa získava esterifikáciou rastlinných olejov alebo živočíšnych tukov. Tieto biozložky používané na výrobu našej nafty pochádzajú väčšinou z európskych surovín. To je síce dobré, no nie dostatočne dobré pre nás. Spoločnosť OMV preto zaviedla dodatočné opatrenia, ktoré výrazne presahujú minimálne štandardy vyžadované európskymi normami. Už pri nákupe sa spoliehame len na bionaftu od spoľahlivých a certifikovaných výrobcov.

Image Veľkoobchod PH Bio lúka

Všetko pod kontrolou.

Prísne vstupné kontroly a priebežné testy počas procesu spracovania nafty zaručujú jej optimálnu využiteľnosť a vynikajúcu skladovateľnosť. Zvýšili sa aj požiadavky na čistotu produktu: akceptujeme maximálny podiel vody v bionafte vo výške 40 % pod úrovňou, ktorú stanovuje platná norma. Okrem toho sa nízkoteplotné vlastnosti bionafty v OMV dajú dosahovať priamo, a nie prostredníctvom prídavných látok.

Image Veľkoobchod PH laboratory

Ozvite sa nám jedným z nižšie uvedených spôsobov a spoločne preberieme vaše konkrétne potreby. 

Image Veľkoobchod OMV Card icon Web form
Image Veľkoobchod PH icon mail
Image Veľkoobchod PH icon phone
cez kontaktný formulár e-mailom na info.zakaznicke-centrum.sk@omv.com telefonicky na +421 (0) 850 166 668

Technické informácie

Motorové oleje