Kontakt
OMV webstránky
OMV webstránky
OMV Websites
OMV www.omv.com/en Rakúsko www.omv.at/de-at Bulharsko www.omv.bg/bg-bg Česká republika www.omv.cz/cs-cz Nemecko www.omv.de/de-de Maďarsko www.omv.hu/hu-hu Nórsko www.omv.no/no-no Nový Zéland www.omv.nz/en-nz Rumunsko www.omv.ro/ro-ro Srbsko www.omv.co.rs/sr-rs Rusko www.omv.ru Slovinsko www.omv.si/sl-si Tunisko www.omv.tn/ar-tn Turecko www.omv.com.tr United Arab Emirates www.omv.ae/en-ae
OMV Gas Websites
OMV Gas www.omv-gas.com Rakúsko www.omv-gas.at Nemecko www.omv-gas.de Maďarsko www.omv-gas.hu Holandsko www.omv-gas.nl Borealis Group www.borealisgroup.com
Zavrieť

Zemný plyn

V rámci nášho obchodného segmentu OMV Gas Marketing & Trading ponúkame našim firemným zákazníkom v Rakúsku a v susedných krajinách flexibilné energetické riešenia šité na mieru. OMV Petrom a jeho dcérska spoločnosť OMV Petrom Gas sa koncentrujú na rumunský trh.

Obchodná platforma Central European Gas Hub (CEGH) Vám poskytuje poradenstvo a účinnú podporu pre Vaše podnikanie – v obchodných lokalitách v Baumgartene, Oberkappele, Überackerne, Weitendorfe a Murfelde. 

Vzhľadom na to, že zemný plny nie je obchodovaný cez OMV v Slovenskej republike, prosím, v prípade Vášho záujmu sa obráťte na:

Organizácia Adresa Kontakt
OMV Gas & Power GmbH     Trabrennstraße 6-8
1020 Viedeň
+43 (1) 40440-0
info.gp@omv.com

Pre viac informácií navštívte www.omv-gas.com/en

Vyhľadávač čerpacích staníc

Motorové oleje